Strona główna

Rekrutacje stałe.
Agencja pracy Szczecin, Poznań, Katowice
Rekrutacja stała charakteryzuje się największą wydajnością i skutecznością w doborze personelu firmy, wsparta najnowocześniejszymi i najefektowniejszymi metodami rekrutacyjnymi typu Direct & Executive Search. W zależności od typu rekrutacji metoda dobierana jest bezpośrednio po zapoznaniu się z oczekiwaniami pracodawcy. Dzięki dobrej lokalizacji naszych biur gałęzie naszej działalności sięgają obszarów całej Polski.

Praca tymczasowa
Najskuteczniejsze narzędzia mające na celu obniżenie kosztów zatrudnienia, elastyczność doboru personelu poprzez profesjonalną usługę kadr i płac. Nasze rozwiązania są indywidualnie dobierane do potrzeb Klienta, rozumiejąc potrzeby oraz dynamikę rynku pracy. Dzięki współpracy z wieloma firmami na terenie Polski i UE w roku 2013 zatrudnienie znalazło już blisko tysiąc osób. Agencja pracy – oddziały Szczecin, Poznań, Katowice, Gdańsk

Outsourcing.
Realizując usługi outsourcingu kadr wprowadzamy, zarządzamy oraz prowadzimy na bieżąco akta osobowe zgodnie z przepisami prawa pracy i regulaminami wewnętrznymi firmy. Jednocześnie przetwarzamy i aktualizujemy dane kadrowe pracowników w systemie kadrowym, a dzięki kreowaniu wysokiej kultury organizacji naszej pracy, jak i przedsiębiorstw Partnerów biznesowych, poznajemy i analizujemy istotę, co w przedsiębiorstwie zachodzi i jaka jest tego przyczyna.
Previous

Agencja pracy Szczecin, Poznań, Katowice – pośrednictwo pracy, szukam pracy
Agencja pracy – oddziały Szczecin, Poznań, Katowice, Gdańsk